MENU
imgFAQ

Najczęściej zadawane pytania w LIMPO

Ile kosztuje pośrednictwo LIMPO w imporcie?
Nie pobieramy żadnych opłat za sprawdzenie pomysłu klienta. Nie wymagamy żadnej zapłaty, dopóki nie nastąpi realizacja usługi. Nie pobieramy również osobnej opłaty za pośrednictwo. W rezultacie, dopiero po wykonanym zadaniu na rzecz klienta, rozliczamy się za pomocą polskiej faktury VAT. Nasze wynagrodzenie znajduje się w cenie towaru, a jego wielkość jest negocjowana indywidualnie. Zazwyczaj wynosi 10% wartości towaru.
Ile trwa transport produktu?
W zależności od wybranego środka transportu: między 3 a 50 dniami. Przesyłki lotnicze docierają do klientów w ciągu 2 - 5 dni. Transport kolejowy pozwala natomiast na realizację dostawy od 14 do 21 dni. Z kolei wybór drogi morskiej jest najtańszym rozwiązaniem, ale kompleksowa realizacja usługi trwa najczęściej od 35 do 50 dni.
Dlaczego mam korzystać z waszych usług, jeśli mogę kupić coś na Aliexpress?!
Naturalnie, możesz kupić wybrane produkty na popularnych portalach bez korzystania z usług pośrednictwa. Nasza firma powstała, aby maksymalnie uprościć realizację importu przedsiębiorcom, którzy nie mają czasu, żeby zająć się tym osobiście. Nasze usługi sprawiają, że m.in.: nie musisz znać języków obcych, nie musisz mieć konta walutowego, nie musisz rejestrować swojej firmy w wielopaństwowych strukturach (np. EORI czy BDO). Jak widać, powodów do skorzystania z usług LIMPO jest wiele. Z nami importowanie towarów z zagranicy jest po prostu korzystniejsze i łatwiejsze.
strzałka do góry
Usługi
01
04
img

Sprowadzimy do Polski każdy towar z dowolnego miejsca na świecie przy minimum formalności dla klienta.

img

Wyprodukujemy dowolny produkt według pomysłu klienta i wybierzemy fabrykę, gdzie jakość spotyka się z dobrą ceną.

img

Pomagamy wyróżnić się na rynku i znakujemy importowane lub produkowane towary marką naszych klientów.

img

Dostarczamy polskie produkty w dowolne miejsce na świecie.