MENU
imgWłasna marka

Bądź bezkonkurencyjny: stwórz z LIMPO swoją markę

Na czym polega budowa marki z LIMPO?

Klientom, którzy importowali lub produkowali swoje towary we współpracy z LIMPO, zapewniamy profesjonalną kreację WŁASNEJ MARKI.

Uatrakcyjniamy produkty i oznaczamy je ZNAKIEM TOWAROWYM KLIENTA. W efekcie dajemy nie tylko towary w dobrej cenie i zgodne z zamówieniem, ale również WŁASNĄ MARKĘ, dzięki której zbudujesz rozpoznawalność biznesu.

W ten sposób wykorzystasz swój potencjał i wyprzedzisz konkurencję!

 

Stwórz własną markę po to, aby wyróżnić się wśród innych dostawców dóbr i osiągnąć wyższe dochody.

Rynek jest przepełniony towarami, które z punktu widzenia konsumenta są identyczne. W takiej sytuacji decyzje zakupowe są podejmowane przede wszystkim na podstawie ceny. Badania i doświadczenie pokazują natomiast, że jeśli konsument ma do wyboru kilka tożsamych towarów w zbliżonej cenie, wybierze tego dostawcę, który jest wiarygodniejszy.

Wiarygodność jest natomiast budowana przez WŁASNĄ MARKĘ.

Cały świat pracuje dla Ciebie!

Oznaczanie towarów własną nazwą towarową lub logo firmy powoduje, że znika anonimowość producenta. Konsument dostrzega, że producent potwierdza jakość swojego towaru. W połączeniu z profesjonalną stroną internetową, czytelnymi instrukcjami graficznymi i rozpoznawalnym znakiem towarowym rosną szanse na trwałe pozyskanie zaufania konsumentów.

Kolejnym rezultatem budowy WŁASNEJ MARKI jest brak konieczności obniżania marży. Wyróżnienie wszystkich towarów detalami graficznymi jest znacznie tańsze i przynosi większe korzyści sprzedażowe! Co więcej, zapoznawanie konsumenta z własnym logo powoduje, że w przyszłości wybierze on właśnie Twoje produkty, ponieważ rozpozna je na tle konkurencji.

Zajmujemy się wszystkimi formalności. Nie mamy żadnych ograniczeń! Do budowy Twojej marki możemy wykorzystać istniejące już logo lub stworzyć nowe. Oprócz tego:

  • tworzymy stronę internetową,
  • pozycjonujemy witrynę w sieci,
  • redagujemy teksty,
  • dodajemy zdjęcia oraz grafiki,
  • tłumaczymy teksty i dokumenty na dowolny język.

LIMPO zbuduje wiarygodność i rozpoznawalność Twojej firmy!

Jak to działa?

Rozpoczynamy od ustalenia zakresu prac i terminarzu ich wykonania. Określamy rynki zbytu i uzgadniamy priorytety oraz wytyczne, dotyczące kreacji i promocji.

Dokumentacja techniczna i instrukcje

W dowolnym języku tworzymy pełną dokumentację produktową i instrukcje, które są zgodne z wymogami formalnymi. Dzięki wcześniejszej współpracy z LIMPO na etapie produkcji, czynności te zajmują mało czasu, ponieważ bazujemy na dokumentacji, udostępnionej już przez klientów.

Rejestracja, ochrona znaków towarowych i wzorów przemysłowych

LIMPO odpowiada za całokształt prac, związanych z formalnościami!

Przeprowadzimy pełen proces rejestracji produktu, znaku towarowego oraz wzoru przemysłowego w odpowiednich instytucjach: zarówno w kraju, jak i za granicą.

SIW czyli System Identyfikacji Wizualnej

Tworzymy pełne księgi identyfikacji wizualnej produktów. Jest to zbiór informacji, które umożliwiają identyfikację produktu i jego znakowanie.

Znakowanie produktów w LIMPO

W imieniu klientów zlecamy znakowanie produktów już na etapie produkcji lub późniejszym. Znakowanie zawiera zarejestrowane znaki produktowe i może mieć charakter globalny lub lokalny poprzez: dołączenie dodatkowego znaku, dedykowanego konkretnemu rynkowi zbytu lub klientowi, kupującemu produkty.

Jak rozliczana jest usługa LIMPO?

Wystawiamy fakturę VAT w walucie, którą sam wybierasz!

W LIMPO nie pobieramy honorarium od sprzedaży oznakowanych towarów. Wszystkie korzyści z budowy własnej marki należą wyłącznie do Ciebie!

Jak zacząć? Mam pomysł i co dalej?

Porozmawiajmy o Państwa pomyśle i zaplanujmy realizację projektu, który podniesie Państwa dochody.

Skontaktuj się z nami
img
strzałka do góry
Usługi
01
04
img

Sprowadzimy do Polski każdy towar z dowolnego miejsca na świecie przy minimum formalności dla klienta.

img

Wyprodukujemy dowolny produkt według pomysłu klienta i wybierzemy fabrykę, gdzie jakość spotyka się z dobrą ceną.

img

Pomagamy wyróżnić się na rynku i znakujemy importowane lub produkowane towary marką naszych klientów.

img

Dostarczamy polskie produkty w dowolne miejsce na świecie.